Comenius Forum

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: program wizyty  (Przeczytany 737 razy)

szajni

• Zaawansowany Użytkownik
    • Email
program wizyty
« dnia: Kwiecień 30, 2013, 19:28:27 pm »

Doradźcie mi proszę jak rozpisać program wizyty dla grup przyjeżdżających do nas podczas gdy jedna z grup zostaje u nas dwa dni dłużej, dwie grupy wyjeżdżają w piątek a grupa turecka w niedzielę, gdyż tak mają tak lot. Nie chcemy ich zostawić samych więc postaramy się zorganizować im czas w sobotę i towarzyszyć im cały dzień. Zastanawiam się tylko czy wpisywać to w program wizyty Comenius?? czy jest to już działanie poza Comeniusem??

szajni

• Email
Odp: program wizyty
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 07, 2013, 15:38:12 pm »

czy może ktoś mi pomóc w tej kwestii?? Proszę ;)

Betty1000

• Email
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 07, 2013, 19:34:41 pm »

Witam,
Ujmij to w programie, zaangażuj uczniów, żeby dalej trochę ćwiczyły język,(przy odrobinie sensownego planowania -to jakby warsztaty) postaraj się, aby ewentualne dodatkowe atrakcje były związane z tematem projektu. Wtedy certyfikaty dla poszczególnych grup mogą mieć inne daty końcowe wizyty.
Pozdrawiam,
Beata CS

AnnaTo

« Odpowiedź #3 dnia: Maj 10, 2013, 21:56:03 pm »

Robię tak, jak pisze Betty. Praktycznie nie zdarzyło się, żeby wszyscy przyjeżdżali i odjeżdżali tego samego dnia. Podobnie przyjmują nas partnerzy.

Aine

« Odpowiedź #4 dnia: Maj 20, 2013, 17:36:25 pm »

Ja też robię tak samo. Czasami organizuję wycieczkę do Warszawy tak, żeby w czasie jej trwania odbierać niektóre grupy z lotniska. Jeśli jedna grupa przyjeżdża wcześniej lub wyjeżdża później, bywa że rodzice, którzy goszczą tych uczniów organizują im ten dodatkowy dzień - mam na myśli wspólne działania dla wszystkich gości i ich gospodarzy. Wszystko zależy od tego, jaki jest rozkład wyjazdów i przyjazdów. Zawsze umieszczam wszystkie działania w programie - od przyjazdu pierwszej grupy do wyjazdu ostatniej.